jak-gdzie-kiedy   Click to listen highlighted text! jak-gdzie-kiedy Powered By GSpeech
Kiedy należy pić soki z owoców i warzyw… - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Najłatwiej zachować równowagę zdrowotną i poprawić nasze zdolności fizyczne i sprawność intelektualną pijąc soki z owoców i warzyw przez cały okrągły rok. Prawie przez cały rok na bieżąco możemy organizmowi dostarczyć różne zestawy witamin, soli mineralnych, oligoelementów, enzymów i kwasów organicznych korzystając ze świeżych owoców i warzyw sezonowych i tym samym nie przepłacając.


Witaminy zawarte w sokach owoców i warzyw pobudzają metabolizm, odnawiają system odpornościowy, uodparniają na infekcje i działają antyoksydacyjnie zabezpieczając przed różnymi chorobami. Poprawiają także pracę serca i wzmacniają nasz wzrok. Sole mineralne w nich zawarte regulują pracę układu nerwowego, wzmacniają układ kostny, usprawniają pracę mięśni, utrzymują równowagę kwasowo-zasadową w organizmie i poprawiają tę psychiczną. Enzymy roślinne natomiast uczestniczą w regeneracji uszkodzonych tkanek, a kwasy organiczne ułatwiają usuwanie toksyn z układu trawiennego.


Zatem soki owocowe i warzywneBrak
produktu o godnych polecenia właściwościach

strona internetowa
produkt
otrzymane ze świeżych i dorodnych produktów są wzmacniające, energetyczne, remineralizujące i oczyszczające. Będą więc pomocne dla osób zmęczonych, zestresowanych, rekonwalescentów, ludzi w podeszłym wieku, również dla młodzieży i dzieci, ale także sportowców wszystkich kategorii wagowych i wiekowych.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech